logo

Radio Televizioni 4 Plus - pjese e Galactic Group

Rezultatet e pranimit per ne universitet

10/09/2011 02:05 Gazetar: E. Vogli


Jane publikuar rezultatet e pranimit ne shkolle te larte.

Ministria e Arsimit ka publikuar rezultatet e pranimit te fakulteteve ne te gjithe vendin per maturantet e sivjetshem. Ju mund te shikoni listen me poshte: REZULTATET
Emri  
E-Mail    
Komenti  
 

Komente
Postuar nga: arvenita (20/08/2012 08:53)

rezultatet e pranimit ne universitete 2012Lajme te Ngjashme
Kampionati rajonal i karatesë në Lushnje 18/05/2018 10:51
Ne bashkepunim me Bashkine e Lushnjes dhe shoqaten “Bijte e shqipes” te shtunen do te startoje kampionati rajonal i sportit te karatese, me pjesemarres 380 sportisteve nga i gjithe rajoni.
Festa e Abetares tek "Nënshkruesi i Pavarësisë" 18/05/2018 10:11
Nxënësit e klasës së parë të shkollës jopublike 'Nënshkruesi i Pavarësisë Nebi Sefa' e kthyen përfundimin e Abetares, në festë të gëzueshme, me kërcime e këngë në prani të prindërve dhe të afërmve të tyre.
Myslimanë në muajin e madhërishëm të Ramazanit 16/05/2018 09:20
Rtv 4 plus, i uron besimtarëve myslimanë agjërim të lehtë dhe të pranuar nga zoti.
Flaka u merr fukarenjëve dhe atë që kishin. 16/05/2018 09:13
Familja Bytyçi me 12 anëtarë, tashmë në qiell tëhapur, pasi flakët e zjarrit i kanë shkrumbuar gjithçka.
Kambionati i shahut në nderim të Skënderbeut 14/05/2018 09:05
Sporti i shahut është mjaft i përhapur në Lushnje, ku jo vetëm klubi i shahut por edhe Qëndra Kulturore e Fëmijëve Lushnje ka nxjerrë talente qënga moshat e vogla të nxënësve, të cilët kanë përfaqësuar Lushnjen në kampionatet e vendit.